o-firmie

O Firmie

Firma Orangepack Technology jest producentem opakowań blistrowych, plastikowych, papierowych i ekologicznych jak np. z pulpy. Naszą główną specjalizacją jest technika termoformowania. Działamy na rynku Polskim, w EU ale także w UK czy na Ukrainę. Orangepack Technology to zespół młodych specjalistów, którzy wprowadzają nowatorskie pomysły zarówno w produkcji opakowań reagując na trendy rynkowe jak i do rozwoju naszej firmy. Posiadamy studio projektowe, hale produkcyjną i magazyn. Dzięki temu podejmując współpracę z nowym Klientem postępujemy wedle sprawdzonego schematu, który jest najskuteczniejszym procesem dla naszych Klientów jak i dla nas.

Jeżeli Klient nie posiada gotowego produktu opakowania – bez obaw, my go stworzymy od zaprojektowania do spakowania wedle wymagań, doboru materiału i wyboru danego opakowania dla asortymentu przez klienta.

Jeżeli Klienta posiada już produkt opakowania i jego projekt – wyceniamy opakowanie zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta. Takie opakowanie wymaga dostarczenia prototypu do naszej firmy.

W przypadku długofalowej współpracy z Klientem lub zawarcia umowy długoterminowej, praktykujemy zasadę utrzymania materiałów i półproduktów w naszych stanach magazynowych. Pozwala to zoptymalizować i skrócić czas produkcji oraz finalnej dostawy do klienta.